Miroslav Jamnić održao gostujuće predavanje na Sveučilištu Sjever

Studentima fizioterapije Sveučilišta Sjever održano je gostujuće predavanje u sklopu kolegija “Osnove motoričkih transformacija”. Predavanje naziva “Fizioterapija u praksi” održao je Miroslav Jamnić, bacc.physioth., fizioterapeut Hrvatske nogometne reprezentacije, stručnjak sa velikim i zapaženim iskustvom u radu s populacijom vrhunskih sportaša. Predavanje je održano u  petak, 6. ožujka 2020 godine.

Gost predavač studentima je približio važnost i vrijednost specifičnog znanja i načina promatranja tijekom razvoja  ljudskog tijela od najranije dobi do dobi najvećih napora. Prikazao je specifičnosti rehabilitacije nakon najčešće ozljede i razlika u pristupu tehnika.

Od višegodišnjeg fizioterapeuta HNR-a studenti su tako imali priliku čuti mnogo korisnih informacija i sudjelovati u interaktivnom predavanju  kroz motoričke transformacije tijela.