Produljenje Natječaja za upis na diplomske studije; Upisi pristupnika po objavljenim rang listama na stranici studij.hr - prijave na diplomske studije u ak.god. 2019./2020.

Upisi pristupnika po objavljenim rang listama na stranici studij.hr u Sveučilišnom centru Varaždin i Sveučilišnom centru Koprivnica na pojedini diplomski sveučilišni studij biti će u četvrtak, 03.10.2019.

Raspored upisa i ostale informacije nalaze se u prilogu ove obavijesti.

**

Sveučilište također objavljuje produljenje Natječaja za upis studenata u 1. godinu diplomskih sveučilišnih studija u akademskoj godini 2019./2020. - do popunjavanja upisnih kvota -

i Poziv za podnošenje prijava za upis studenata u 1. godinu diplomskih sveučilišnih studija u akademskoj godini 2019./2020.- do popunjavanja upisnih kvota - za kandidate koji će zaključno do 31. listopada 2019.g. obraniti završni/diplomski rad na preddiplomskim studijima.

Oba dokumenta nalaze se u privitku.