Naknadni upisi pristupnika po prijavama na diplomske studije SC Varaždin - prijave na diplomske studije u ak.god. 2019./2020.; Produljenje Natječaja za upis na diplomske studije

Naknadni upisi pristupnika za upis na redovite i izvanredne studije po prijavama na diplomske sveučilišne studije Multimedija, Strojarstvo, Graditeljstvo i Sestrinstvo – menadžment u sestrinstvu da upisu pristupe u petak, 25.10.2019. u 8:00 sati u UNIN1-7.

Ostale informacije nalaze se u prilogu ove obavijesti.

**

Sveučilište također objavljuje produljenje Natječaja za upis studenata u 1. godinu diplomskih sveučilišnih studija u akademskoj godini 2019./2020. - do popunjavanja upisnih kvota -

i Poziv za podnošenje prijava za upis studenata u 1. godinu diplomskih sveučilišnih studija u akademskoj godini 2019./2020.- do popunjavanja upisnih kvota - za kandidate koji će zaključno do 31. listopada 2019.g. obraniti završni/diplomski rad na preddiplomskim studijima.

Oba dokumenta nalaze se u privitku.