Gostujuće predavanje Mirne Mendaš, direktorice Sektora kontrolinga iz Hrvatske pošte

Mirna Mendaš, direktorica Sektora kontrolinga iz Hrvatske pošte održala je gostujuće predavanje, otvoreno za sve zainteresirane, pod naslovom „Kontroling u Hrvatskoj pošti“ u utorak, 11. lipnja 2019. u Sveučilišnom centru u Varaždinu, u okviru kolegija Kontroling.

Kao direktorica Sektora kontrolinga, Mirna Mendeš ima bogato iskustvo i znanje cjelokupnog procesa planiranja i izvještavanja, koji uključuje izradu planova poslovanja, izvještavanje o rezultatima poslovanja i ostvarenju plana, evaluaciju projekata i ulaganja, izračune i analize profitabilnosti usluga, podršku svim razinama managementa u donošenju poslovnih odluka kroz razne analize i projekcije, sudjelovanje u izradi strategije kompanije, pregovaranje s regulatorom u dijelu financijskog izvještavanja i izrade regulatornih izvještaja te zahtjeva za naknadu nepravednog financijskog opterećenja univerzalne usluge.