Panel rasprava Suvremena kretanja informacijsko-komunikacijskih znanosti

Panel rasprava Suvremena kretanja informacijsko-komunikacijskih znanosti održat će se 17. veljače 2023. godine u Sveučilišnom centru Varaždin (UNIN III, 1. kat, dvorana 209/Vijećnica), u organizaciji Poslijediplomskoga sveučilišnog doktorskog studija Mediji i komunikacija Sveučilišta Sjever.
Sudionici panel rasprave predstavnici su doktorskih studija u informacijsko-komunikacijskom području znanosti sa Sveučilišta u Beogradu, Sveučilišta u Podgorici, Sveučilišta u Sarajevu, Sveučilišta u Mostaru, Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilišta u Rijeci, Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Sveučilišta u Zadru, Sveučilišta u Dubrovniku i Sveučilišta Sjever.

Riječ je o prvom okupljanju ove vrste kojem je cilj raspraviti specifičnosti doktorskoga studiranja u ovom području znanosti.

Prilozi