Održana gostujuća predavanja na Odjelu za sestrinstvo

U sklopu izbornog kolegija Holistička skrb u sestrinskoj praksi održana su dva gostujuća predavanja i radionice. Antonija Vukelić, mag. mus.,univ. spec. art. therap. iz Centra za odgoj i obrazovanje Lug održala je 17.1.2023. predavanje i radionicu na temu Kreativne terapije u sestrinstvu kojima je studente upoznala s primjenom i važnosti art terapije za pacijente te provela nekoliko aktivnosti art terapije u kojima su aktivno sudjelovali studenti. Doc. dr. sc. Odilon Singbo, teolog i svećenik, održao je 18.1.2023. godine predavanje i radionicu na temu Duhovnost u sestrinstvu gdje je istaknuo važnost duhovnosti za bolesnike te upoznao studente sa različitim načinima zbrinjavanja duhovnih potreba bolesnika.

• Kategorija: ses