Gostujuće predavanje na diplomskom studiju Ambalaža, recikliranje i zaštita okoliša

Mr. sc. Manuela Gregurić, ravnateljica Srednje škole Koprivnica, održala je gostujuće predavanje 14. travnja 2022. s početkom u 15.30 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica Sveučilišta Sjever. Predavanje pod nazivom "Računovodstvo iz perspektive zaštite okoliša i gospodarenja ambalažom" organizira Odjel za ambalažu, recikliranje i zaštitu okoliša.

Računovodstvom okoliša i gospodarenja ambalažom osiguravaju se nužne informacije suvremenog računovodstva, koje menadžerima i inženjerima okoliša i gospodarenja ambalažom omogućavaju procjenu ekonomskih učinaka primjene postupaka zaštite okoliša, zahvata u okolišu, propisa i drugih mjera u unapređenju zaštite okoliša i gospodarenja ambalažom.