Erasmus+ iskustvo KA107 u Maroku na Colloque International de l’ENCG-Tanger

Profesori sa Sveučilišta Sjever i to: prof. dr. sc. Anica Hunjet,  prorektorica za znanstveno-umjetnički rad i međunarodnu suradnju, prof. dr. sc. Goran Kozina, prorektor za financije i opće poslove te izv. prof. dr. sc. Dinko Primorac u okviru programa mobilnosti ERASMUS+ KA107 u akademskoj godini 2021./2022. tijekom mjeseca ožujka 2022. godine, boravili su u Maroku na Colloque International de l’ENCG-Tanger u svrhu stručnog osposobljavanja.

U svrhu stručnog osposobljavanja sudjelovali su na brojnim sastancima, između ostalih, na sastanku s prorektorom Sveučilišta i dekanom Colloque International de l’ENCG-Tanger, u cilju poboljšanja organizacijskih i komunikacijskih sposobnosti te vještina potrebnih za obavljanje poslova u okviru djelatnosti. Od 25. do 26. ožujka 2022. godine, sudjelovali su na konferenciji „Coopération entre l’Université et l’Entreprise (CUE 21)”.