Program cjeloživotnoga obrazovanja "Suvremena Poljska: jezik i kultura"

Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci, kao nositelj programa, poziva sve zainteresirane na online program cjeloživotnoga obrazovanja „Suvremena Poljska: jezik i kultura“ - tečaj poljskoga jezika s elementima znanja o suvremenoj poljskoj kulturi. Program vodi profesorica poljskoga jezika i književnosti Agnieszka Rudkowska, dugogodišnja lektorica poljskoga jezika na Odsjeku za kroatistiku Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Program traje dva semestra, odvija se jednom tjedno u trajanju 90 minuta. U programu možete sudjelovati iz bilo koje lokacije, jer se program izvodi online. Termin održavanja programa bit će određen tijekom prvoga organizacijskog sata 18. listopada 2021. (ponedjeljak) u 20 sati.

Prijavite se do 17. listopada 2021. putem poveznice https://forms.gle/6heCmLbPxGJR33QR9 ili putem elektroničke pošte na agnieszka.rudkowska@ffri.uniri.hr.

Cijena cijelog program (2 semestra) iznosi 1500 kn, što čini 25 kn za sat (mogućnost plaćanja u obrocima).