Tjedan karijera

Poštovane kolegice i kolege,

Sveučilište Sjever ove godine organizira virtualni tjedan karijera namijenjen studentima u sklopu kojeg će biti predstavljeno više tvrtki iz područja strojarstva te šireg tehničkog područja. Službeno otvorenje tjedna karijera počinje u ponedjeljak 22.03.2021. u 10'00 h na youtoube kanalu Sveučilišta Sjever zanimljivim panelom “STEM inženjeri - razvojni potencijal Sjevera Hrvatske”, a tvrtke koje se odnose na strojarsku struku predstaviti će se u nastavku od 11 - 12'30 h pa se svakako pokušajte uključiti kako bi vidjeli što tvrtke iz našeg područja traže od svojih budućih zaposlenika, što im nude te da proširite svoja znanja i u tom smjeru te se što bolje pripremite za svoj start na tržištu rada. Također, organizirane su i radionice za studente o kojima možete više pročitati u samom programu.

Više informacija o događaju navedeno je u obavijestima.

izv. prof. dr. sc. Sanja Šolić, pročelnica Odjela za strojarstvo