Izvanredni ispitni rokovi u ožujku

Obavještavaju se studenti diplomskog sveučilišnog studija Poslovna ekonomija da će se izvanredni ispitni rok održati 12.03.2021.

Studenti diplomskog sveučilišnog studija Poslovna ekonomija imaju pravo na prijavu jednog (1) ispita za izvanredni ispitni rok u ožujku ukoliko im je preostao za položiti zadnji kolegij na studiju (može i razlikovni kolegij), ne računajući Diplomski rad.

Predbilježbe za studente/ice za izvanredni ispitni rok u ožujku  bit će putem maila od petka 05.03.2021. do utorka 09.03.2021. do 14:00 sati na adresu izvanredni.rok@unin.hr. Studenti prijavljuju ispit sa mail adrese unin domene uz navođenje imena i prezimena, punog imena kolegija i naziva studija. Studenti čija će prijava biti nepotpuna i neće biti poslana sa unin domene neće biti uvažena.

Ispiti će se održavati prema rasporedu koji će biti objavljen na web stranicama Sveučilišta Sjever, a najkasnije 11.03.2021. do 16:00 sati.

Pravo prijave ispita na izvanrednom ispitnom roku imaju samo studenti/ce koji nisu pristupili polaganju pojedinog ispita četiri (4) puta u nastavnoj godini 2019./2020.).

Sukladno izvršenim prijavama ispita od strane studenata, prijavu studenata na ispitnu listu (studomat) izvršit će studentska služba ukoliko studenti ispunjavaju sve uvjete (i nisu izašli na ispit 4 puta u nastavnoj godini 2019./2020.).

• Kategorija: pe