Odlazna Erasmus+ mobilnost doc. dr. sc. Marijane Neuberg

U sklopu Erasmus + odlazne mobilnosti nastavnog osoblja, doc. dr. sc Marijana Neuberg boravila je na Fakulteti za zdravstvene vede, Univerza v Novem mestu, Republika Slovenija u razdoblju od 10. do 14. prosinca 2018. godine.
U sklopu mobilnosti u svrhu podučavanja, doc. dr. sc Marijana Neuberg održala je predavanja na Fakulteti za zdravstvene vede. Teme predavanja bile su: Sindrom sagorijevanja u sestrinstvu i preventivne mjere, Empatija u sestrinskoj skrbi, Sigurnost osoba starije dobi u instituciji, te Nasilno ponašanje nad osobama starije dobi koje su pobudile značajan interes studenata.

U toku svog boravka, osim održavanja predavanja, doc.dr.sc. Neuberg sudjelovala je u obilasku nastavnih baza u Novom mestu te u društvenim događajima na Fakulteti za zdravstvene vede. Ovim Erasmus+ gostovanjem nastavljena je višegodišnja uspješna suradnja između Sveučilišta Sjever i Fakulteta za zdravstvene vede.