Održana Radionica za Erasmus+ projekte KA2 i KA107

Ured za međunarodnu suradnju je u utorak 11. prosinca 2018. godine organizirao radionicu na kojoj su održana predavanja o Erasmus+ projektima KA2 i KA107.

Profesorica dr. sc. Galia Marinova sa Tehničkog sveučilišta u Sofiji, Bugarska, održala je predavanje o Erasmus+ KA2 projektima i o CEEPUS mobilnosti.

Profesor doc. dr. sc. Aleksej Aniskin s Odjela za graditeljstvo na Sveučilištu Sjever prisutnima je održao radionicu kako što uspješnije i kvalitetnije napisati prijavu za Erasmus+ KA107 projekt.  između programskih i partnerskih zemalja.

Zahvaljujemo se profesorici dr. sc. Galii Marinovi i profesoru doc. dr. sc. Alekseju Aniskinu na održanim predavanjima i prenesenom znanju.

Za sve dodatne informacije o Erasmus+ projektima javite se u Ured za međunarodnu suradnju ili na mobilnost@unin.hr.