Anketa za studente Sveučilišta Sjever u zimskom semestru akademske godine 2022./2023.

Dragi studenti/ice,

U svrhu dobivanja povratne informacije o kvaliteti izvođenja nastave u zimskom semestru akademske godine 2022./2023. Sveučilište Sjever provodi online anketu namijenjenu studentima/icama svih preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studijskih programa.

Svi aktivni studenti/ice će u četvrtak, 26. siječnja do 8:00 sati primiti na svoje e-mail adrese (@unin.hr domene) upute i poveznicu za pristupanje anketnom upitniku čije ispunjavanje traje samo nekoliko minuta.

Anketni upitnik moći će se ispuniti od četvrtka, 26. siječnja u 8:00 sati do petka, 27. siječnja u 23:59 sati. Kako bi analiza bila kvalitetno i pravodobno provedena, ljubazno vas molimo da se pridržavate gornjih termina te svakako podnesite odgovore do petka, 27. siječnja do ponoći (a najbolje odmah).

Anketa je anonimna.

Cijenimo vaše mišljenje te se nadamo odazivu u što većem broju.

Zahvaljujemo vam unaprijed na angažmanu i trudu uloženom u ispunjavanje ankete.

Sveučilište Sjever – Sveučilište kojem je stalo!