Sveučilište Sjever predstavilo se na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Sveučilište Sjever i ove se godine predstavilo na Smotri Sveučilišta u Zagrebu koja se održala od 21. - 23. studenog 2019. godine u prostorima Studentskog centra u Zagrebu.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu tradicionalno se svake godine održava u mjesecu studenome, a na ovoj su se trodnevnoj manifestaciji, osim 34 sastavnice Sveučilišta u Zagrebu predstavila i druga sveučilišta, veleučilišta i visoke škole, ukupno oko 80 sudionika. Smotra Sveučilišta u Zagrebu najstarija je manifestacija tog tipa u Hrvatskoj koja se organizira već 24 godine.

Posebno zahvaljujemo studentima volonterima; Nevenu Grošu, Luciji Čehulić, Izabeli Hegedušić, Davidu Mandiću, Ines Kučko, Petri Horvatić, Antoniju Juriću i ostalim studentima koji su na Smotri uz predstavnike Sveučilišta Sjever uspješno predstavili i svoj studijski program te na taj način učenicima i maturantima iz prve ruke i osobnog iskustva pokazali što znači biti student na Sveučilištu Sjever te kakav je život na Sjeveru.

*Fotografije: Neven Groš, student Multimedije