Naknadni upisi na diplomske studije po objavljenim rang-listama - SC Varaždin

Pozivaju se svi pristupnici za upis na redovite i izvanredne studije po objavljenim rang listama za upis na diplomske sveučilišne studije Multimedija, Strojarstvo, Graditeljstvo i Sestrinstvo – menadžment u sestrinstvu, a koji nisu pristupili upisima da upisu pristupe u

četvrtak, 18. listopada 2018. u UNIN1 – 7  u 9:00 sati.

Studenti koji su upisali / će upisati diplomske studije obavještavaju se da će redovna nastava otpočeti u tjednu od 5.11.2018. prema rasporedu koji će biti objavljen na Internet stranicama Sveučilišta.

Po završenim upisima 16.10.2018., studentima kojima je propisan razlikovni program, nastava na razlikovnim kolegijima otpočeti će u poslijepodnevnim satima od ponedjeljka do petka i subotom u jutro.

Upućuju se studenti da sve daljnje obavijesti prate na Internet stranicama Sveučilišta, pod predmetnim odjelom / studijem.

Prilozi