Studenti Sjevera posjetili HRT

Studenti Sveučilišta Sjever, u četvrtak 16. studenoga u pratnji docentice Ive-Matije Bitange posjetili su Hrvatsku radioteleviziju u Zagrebu, pravi mali grad smješten na Prisavlju. Uz zanimljivo i dinamično vodstvo gospođe Nade Chedid i Dalibora Pokeca iz odjela promocije HRT-a ,u dvosatnom posjetu, studenti su obišli  nekoliko kilometara hodnika, redakcija, režija, skladišta, arhiva i studija. Svake godine studente Sveučilišta Sjever dočeka nešto novo, interesantno, drugačije. Prilikom posjete HRT-u studenti su imali priliku svjedočiti kako televizija nikad ne miruje, stalno se nešto događa, priprema, snima, montira, osmišljava, odobrava, izrađuje, postavlja i rastavlja, nekog se šminka, oblači, pišu se dispozicije, šalju nalozi, zovu i traže gosti.