Radni sastanak s partnerima iz Odese

Prema sporazumu o suradnji između Sveučilišta Sjevera i Odeske državne akademije tehničke regulative i kvalitete iz Ukrajine te Sporazumu Erasmus+ o akademskoj mobilnosti studenata i sveučilišnog osoblja, radni susret održali su rektor akademije prof. dr. of tech. Sci. Leonid Kolomiets, prorektor za znanost i međunarodnu suradnju prof. dr. of tech. Sci. Gennadiy Bratchenko i dr.sc. Aleksej Aniskin sa Sveučilišta Sjever.

Razgovarali su o rezultatima suradnje u protekloj 2015. godini te izrazili zadovoljstvo postignutim rezultatima i utvrdili perspektive za daljnje smjerove suradnje za 2016 godinu. Na sastanku je bilo riječi o mogućnostima upisa doktoranada u Odeskoj državnoj akademiji tehničke regulative i kvalitete, sudjelovanju u programima usavršavanja predavača i nastavnika te mogućnosti osnivanja zajedničkih katedra.