Poziv na simpozij Filozofija medija

Sveučilište Sjever u suradnji s partnerskim institucijama iz regije i ove godine, od 22. do 25. rujna 2016. godine organizira Međunarodni znanstveni interdisciplinarni simpozij filozofije medija. Ovogodišnja tema je Mitologija i imaginacija, a uvodna predavanja održat će tri znanstvenika s londonskih sveučilišta: Cathi Unsworth, Louise King  i Predrag Finci, čije životopise donosimo u prilogu.

Simpozij će se i ove godine moći pratiti na live streamingu, a tekstovi sa simpozija bit će objavljeni u časopisu In medias res i zasebnom zborniku. Svi zainteresirani (profesori, asistenti, predavači) prijave za simpozij (u prilogu) mogu ispuniti i poslati na e-mail adresu sead.alic@centar-fm.org. Djelatnici Sveučilišta Sjever oslobođeni su plaćanja kotizacije.

Prilozi