Sveučilište Sjever suorganizator međunarodne znanstvene konferencije ENTRENOVA 2015

Sveučilište Sjever postalo je jedan od suorganizatora međunarodne znanstvene konferencije ENTRENOVA (ENTerprise REsearch InNOVAtion Conference), uz Fakultet za turizam i hotelijerstvo iz Kotora i udrugu za promicanje inovacija i ekonomska istraživanja IRENET. Konferencija je održana u Kotoru u Crnoj Gori, od 10. do 11. rujna 2015. godine i okupila je više od 50 izlagača iz cijelog svijeta. Konferenciju su otvorili predsjednica programskog odbora prof.dr.sc. Mirjana Pejić Bach, dekanica Fakulteta za turizam i hotelijerstvo prof.dr.sc. Đurđica Perović i član programskog odbora sa Sveučilišta Sjever Igor Klopotan.