Javni poziv za energetsku obnovu zgrada Z1 i Z3 u Sveučilišnom centru u Varaždinu

Agencija za pravni promet i posredovanje nekretninama objavila je 24. rujna 2015. Javni poziv za Pružanje energetske usluge u svrhu poboljšanja energetskih svojstava skupa zgrada Sveučilišta Sjever, Sveučilišnog centra Varaždin (zgrada Z1 i zgrada Z3).

Riječ je o ukupnoj površini od 6400 m2 čijom će se obnovom dodatno povećati kapaciteti za održavanje nastave u Sveučilišnom centru u Varaždinu, a kompleks zgrada bivše vojarne u Križanićevoj ulici u potpunosti će se staviti u funkciju kampusa Sveučilišta Sjever.

Procijenjena vrijednost radova iznosi 2.000.000 kuna, a rok za dostavu dokumentacije i otvaranje ponuda je 5. studenog 2015. u 13h u prostorijama APN-a.