Gostujuće predavanje Gorana Arbanasa, psihijatra i seksualnog terapeuta

Na studiju Sestrinstva 18.05.2015. i 25.05.2015. održati će predavanje Goran Arbanas, dr. med., psihijatar i seksualni terapeut u okviru kolegija Zdravstvena njega u zajednici. Uvaženi gost predsjednik je Hrvatskog društva za seksualnu terapiju, te jedini psihijatar u Hrvatskoj sa specijalizacijom iz seksualne medicine. Edukaciju je završio u Oxfordu i Sheffieldu i ima bogato iskustvo u liječenju seksualnih smetnji.

Na predavanje i razgovor o seksualnoj disfunkciji dobrodošli su svi studenti studija Sestrinstva kao i svi ostali zainteresirani studenti i nastavnici s drugih studijskih smjerova.

Predavanje će se za oba terimina održati u Sveučilišnom centru Varaždin, UNIN 2, predavona 110 u 16 sati.

• Kategorija: ses