Sveučilište Sjever i Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu potpisali Sporazum o suradnji

Sveučilište Sjever i Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu potpisali su Sporazum o suradnji koja će omogućiti razmjenu nastavnog osoblja i studenata te razmjenu publikacija, organizaciju i provođenje zajedničkih istraživačkih projekata, znanstvenih i stručnih konferencija i druge oblike suradnje.

Sporazum je potpisan tijekom službenog posjeta delegacije Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu koju je predvodio dekan fakulteta izv. prof. dr. sc. Klaudio Pap Sveučilištu Sjever. U delegaciji Grafičkog fakulteta bio je i prodekan za poslovanje prof. dr. sc. Nikola Mrvac, a posjetili su oba sveučilišna centra, upoznali se s programima, kapacitetima i opremljenošću Sveučilišta te izrazili spremnost na suradnju na nizu zajedničkih projekata.