Odjel graditeljstva Sveučilišta Sjever i Građevinski fakultet Sveučilišta u Mariboru potpisali Memorandum o suradnji

Odjel graditeljstva Sveučilišta Sjever i Građevinski fakultet Sveučilišta u Mariboru potpisali su Memorandum o suradnji kojim se definira zajednička suradnja dviju institucija. Memorandum predviđa suradnju u području razvijanja zajedničkih obrazovnih sadržaja i istraživačkih projekata, a obuhvatit će razmjenu nastavnog kadra i studenata, publikacija, organizaciju i provođenje zajedničkih istraživačkih projekata, znanstvenih i stručnih konferencija te organizaciju i provođenje određenih studijskih programa, posebno u području učenja na daljinu i poslijediplomskih studija.

Memorandum je u ime Odjela graditeljstva Sveučilišta Sjever potpisao pročelnik odjela, prof. dr. sc. Božo Soldo, a u ime Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Mariboru prodekan za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju prof. dr. sc. Matjaž Šraml.