Priopćenje za javnost

Poštovane kolegice i kolege nastavnici, dragi studenti.

Jučer, s posljednjim danom akademske godine 2013./2014., uspješno su obranili doktorsku diserticiju poštovana kolegica Maja Bajs Janović, dr. med., na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, te poštovani kolega Darijo Čerepinko, dipl. ing., na Grafičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

U prethodnoj akademskoj godini akademsku titulu doktora znanosti stekli su još i naši kolege dr. sc. Ladislav Havaš, viši predavač i dr. sc. Robert Logožar, viši predavač na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, te kolegica dr. sc. Iva Paska, asistent na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Ljubljani i kolega doc. dr. sc. Dean Valdec na Grafičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Ovim putem Uprava Sveučilišta čestita im na ostvarenom uspjehu i postignutoj najvišoj akademskoj tituli te im želi puno uspjeha u budućem radu i profesionalom razvoju za koji vjerujemo da će doprinijeti i daljnjem razvoju naše ustanove.