Rezultati trećeg kruga natječaja za dodjelu financijskih potpora studentima u okviru programa za cjeloživotno učenje - potprograma ERASMUS - akademska godina 2013./14.

Treći krug natječaj za dodjelu financijskih potpora studentima u okviru programa za cjeloživotno učenje - potprograma ERASMUS objavljen je u 12. ožujka 2014. Rok za prijave bio je 28. ožujak 2014. godine.

Povjerenstvo za međunarodnu suradnju proučilo je dostavljenu natječajnu dokumentaciju te je prema natječajnim kriterijima donijelo odluku da se studijski boravak odobrava za slijedeće studente:
• Ana-Marija Čurdija
• Andreja Vadlja
• Nikolina Hanžek
a studentice Sandra Ježovita, Sanja Dreven i Lucija Dokleja nalaze se na listi čekanja ukoliko netko od izabranih studenata odustane od odlaska na mobilnost.

Stručna praksa odobrava se studentu:
• Dario Gregurić

Molimo da se izabrani studenti što prije jave radi daljnjeg dogovora na e-mail adresu mobilnost@unin.hr

Prilozi